о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Йога

yoga

Використання сили зосередження та уяви
при свідомому виконанні асан
налаштовує тіло на «режим слухання».
Готовність до сприймання
перемагає аргумент розуму,
розслаблює тіло
і робить його чутливим
до своїх власних послань.

Свами Шивананда Рахда.


Багато жінок усвідомлюють свою
індивідуальність через своє тіло

Маріон ВудменЙога — це не фокуси з ковтанням вогню та лежанням на битому склі і цвяхах. Йога — це, перш за все, гармонія тіла і духу. Всі звикли, що корені йоги йдуть з Індії, але часто цигун називають китайською йогою.

Йога — ідеальний вид вправ для жінок.

Бути жінкою… трепетною, ніжною та сексуальною. Викликати бажання і надихати на подвиги. Попутно встигаючи народжувати дітей, носити важкі торби, днювати в офісі, боротися за увагу чоловіків… Чи під силу це крихкій та від природи беззахисній жінці? Сьогодні на допомогу прекрасній половині людства приходять не тільки сучасні досягнення Заходу, а й найдавніші практики Сходу, адаптовані для європейського менталітету та покликані природним шляхом зробити жінку здоровою, красивою і завжди бажаною.

Природа мала намір зробити жінку вершиною свого творіння. Про це свідчать її краса і грація, а також м'якість натури. При цьому вона володіє твердістю характеру і витривалістю. Жінка ласкава, ніжна і гнучка, її руху легкі і граціозні на відміну від рухів чоловіка з його міцною, грубою і жорсткою статурою. Йога вимагає неймовірної гнучкості, і, схоже, що Творець віддав перевагу жінці, зробивши її тіло придатним і як би створеним для йоги. Крім того, природа поклала на жінку відповідальність за відтворення роду.

Йога допомагає жінці, як у виконанні її обов'язків, так і в збереженні кольору обличчя, чарівності і жіночності. Опанувавши йогу, жінка вже не має потреби в косметичних засобах, та як власний кровообіг надає сяйво її шкірі. Не буде перебільшенням сказати, що практика йоги може надати допомогу за всіх умов і обставин життя жінки.

Багато шкіл йоги створені спеціально для чоловіків що ведуть аскетичний спосіб життя.

Але жінка дуже відрізняється від чоловіка своїм зростом, конституцією. М'язи її м'які і легкі в порівнянні з м'язами чоловіків. Її кісткова система відрізняється від чоловічої. Жінка в змозі винести набагато більше фізичне напруження і психічні навантаження, ніж чоловік, але не за рахунок фізичної сили або витривалості, а завдяки притаманним її природі характерним особливостям. Жіноча психіка і інтелект відрізняється від чоловічих. А ще ж є і «жіноча логіка»! Навіть мозок наш влаштований особливим чином: він більш чутливий до внутрішніх відчуттів тіла.

Наразі більша частина проблем сучасної людини зі здоров'ям пов'язана з малою кількістю руху.

Наші заняття йогою призначені для сучасних жінок, що ведуть активний спосіб життя. Це синтез індійської та китайської йоги. М'які динамічні практики і дихальні вправи, медитація допомагають розвантажити фізичне тіло, звільнити розум і просто розслабитися. Відчути задоволення від руху і вільного дихання.

Виконання специфічних вправ допоможе вам впливати на рух енергії в енергетичних каналах, і, тим самим, поліпшити роботу внутрішніх органів. А через те що кожен орган відповідає за певну емоцію, то й розібратися зі своїм емоційним станом.

Працюючи з енергетичними котлами, ви зможете поповнити тіло енергією, яка нам так необхідна для гарного настрою і самопочуття.

Приходячи на заняття йогою в клуб «Золотий Дракон», виконуючи цю практику, ви зможете більше осягнути свою індивідуальність.

Вправи прості і не вимагають проходження початкового семінару.

Вони є як гарним доповненням до занять з Чжун Юань цигун так і можуть бути самостійною практикою.

Пам'ятайте, від вас самої залежить, щоб саме до вас відносилося вислів древніх: «Настільки досконалим було її тіло, що самі боги не могли б нічого змінити, не пошкодивши її красі»

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru