о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Крамниця

Книги

усі книжки видані російською мовою

Книги по Чжун Юань цигун у м'якій палiтурцi.

У них відсутні Розповіді Майстра і рубрика з питаннями і відповідями щодо вправ. Самі вправи дано без скорочень, але теоретична частина представлена в меншому обсязі.

50 грн.
Книги по рiтрiтам

Випуск 2   Одеса (Каролино-бугаз) — липень 2003г

Випуск 3   Київ (Пуща-Водиця) — червень 2003г.

Випуск 4   Підмосков'я — січень 2004г.

25 грн.
Збiрки рiтрiтiв

У збірках надані матеріали з рітрітів по Чжун Юань цигун, проведених Гранд Майстром цигун Сюі Мінтаном

Випуск 1 Одеса (Кароліно-бугаз) — червень 2003р і Київ (Пуща-Водиця) — липень 2003р.

Випуск 2 Підмосков'я — січень 2004р. і Київ (Ворзель) — травень 2004р.

Випуск 3 Челябінськ — березень 2005р і Кишинів — лютий 2005р.

На них розглядалися питання, пов'язані з внутрішньою природою різних форм і рівнів життя у всесвіті, а також можливості, привілеї та заборони для цих рівнів. Запропоновано методи практики для відкриття різних енергетичних каналів і каналів сприйняття, пов'язаних з нашими почуттями.

Розглянуто особливості та природа різних тканин нашого організму і його реакція на енергію й інформацію. Наведено практичні вправи з названої вище тематики.

80 грн.
Сiльвiя Урсаке
Квiтка лотоса або Сказання про трансцендентальну енергiю

Свою душу на вівтар духовності приносить той, хто прагне до мудрості і досконалості. Просвітлений майстер Сюі Мінтан системи Чжун Юань цигун ділиться на сторінках цієї книги своїми знаннями та мудрістю.

Це знання про те, чого може досягти людина в внаслідок духовної практики, про будову світу і самої людини, про її здоров'я, про вищі і нижні світи, духовний шлях Дао і чесноти Де, хвороби людського духу, ілюзії, що зустрічаються на духовному шляху, і про багато іншого — цікавого і корисного. Його знання не книжкові, не абстрактні, вони справжні, отримані майстром в результаті величезного особистого досвіду. Не часто у сучасної людини з'являється можливість зустрічі з живим просвітленим, нашим сучасником, нехай навіть на сторінках книги.

120 грн.
Таємницi жiночого здоров'я

Жінка завжди виступала як продовжувачка роду і хранителька знань. У будь-якій традиції та культуру здавна була закладена ідея підтримки жіночого здоров'я в усіх аспектах: фізичному, енергетичному і духовному. Значна частина відомостей про те, як підтримувати жіночність, була загублена. Проте, в більшості практик існують техніки, пов'язані з особливостями жіночого тіла і свідомості.

Книга описує стародавні даоські практики, відкриваючи завісу над таємницею жіночого здоров'я.

Вона буде корисна і цікава і тим, хто ще нічого не чув про жіночі оздоровчі і лікувальні практики, а також тим, хто вже давно практикує.

40 грн.
Лiн Бао.
Курс лекцiй сестри Фу. Таємна жiноча доктрина

Китайська даоська черниця Лін Бао з монастиря, розташованого у мальовничих горах Уданшань, у мирському житті колишня і відома китайська вчена, що володіє феноменальними знаннями з історії та медицині, майстер сексуального кун-фу, виявилася безсмертною, відомої в історії під ім'ям — «Старійшина Чаю». Вона оповістила про свій намір реалізувати тіло світла і оприлюднила свій щоденник, давши дозвіл на його публікацію.

Другий з переведених рукописів «Курс лекцій Сестри Фу, або Таємна Жіноча Доктрина» (жіночі практики для дівчаток і жінок) є ключом до розуміння древніх даоських сексуальних практик, по суті будучи монографією з даоської жіночої сексології. Вона буде корисна і цікава тим, хто ще нічого не чув про жіночі практиках, а також тим, хто вже давно практикує.

Лін Бао описує стародавні даоські практики зі своїми коментарями з точки зору сучасної медицини та фізіології, відкриваючи завісу над таємницею, зашифрованою в даоських текстах.

90 грн.
Бiоэнергетика Сходу.
Медицина, медитацiя, фiлософiя

Робота Демішева Валерія Костянтиновича «Біоенергетика Сходу» присвячена актуальній проблемі — лікуванню і профілактиці хронічних захворювань на основі теорії і практики традиційної китайської медицини. Велику увагу приділено теоретичним принципами східної філософії та медицини, теорії меридіанів та циркуляції енергії.

Дано практичні рекомендації щодо застосування методів впливу на біологічно активні точки і меридіани при різних порушеннях в організмі, а також методи діагностики цих порушень.

Незважаючи на те, що вже опубліковано велику кількість робіт, присвячених даній проблемі, книга Демішева В.К. відрізняється доступністю викладу рекомендованих методик впливу на біологічно активні точки.

Книга орієнтована на широкого читача і разом з тим написана досить суворо.

35 грн.
К.Шнорренбергер.
Східна медицина

Книга К. Шнорренбергера призначається людям, які цікавляться східною медициною. Західні фахівці вкрай рідко використовують можливості східних методів оздоровлення. Причини не лише у складності діагностичних підходів, а й у відсутності повноцінних перекладів медицини Сходу з урахуванням специфіки Заходу.

перевага цієї книги в тому, що автор пішов далі простого викладення основ і засобів роботи східних лікарів. З властивою німцям строгістю і скрупульозністю, К. Шнорренбергеру вдалося достовірно донести знання стародавніх медиків до європейців. У результаті тисячі західних лікарів отримали можливість вивчати східну медицину і опановуючи ефективне лікування

150 грн.
Iмiдж-терапiя

Матеріали семінару з терапії мислеобразами, що відбувався у Москві в січні 2005 року

40 грн.
Лекцii майстра Феншуй доктора Шентана Сю.
Основи Феншуй i дизайн iнтер'єру

Представляємо вашій увазі лекційний цикл школи Форм Феншуй Шентана Сю — доктора хімії та філософії, директора Інституту «Блу Маунтін» (Сіетл США). Крім Феншуй, він викладає цигун, тайцзи-цюань і багуа. Він першим почав викладати ці древні науки на Тихоокеанському узбережжі США. Його семінари користуються великою популярністю в США, Південній Америці, Канаді, на Тайвані, в Таїланді та Китаї. До Європи доктор Шентана Сю вперше приїхав в липні 2002 р., і першою країною для його семінарів стала Україні (м. Київ), а потім Росія (м. Москва і Сочі).

Організатори його лекцій визнали пропонований підхід до Феншуй нестандартним в порівнянні з викладеним у багатьох публікаціях. Тут відсутня містика, але багато практичних рекомендацій, які може взяти на озброєння будь-яка людина. Теоретичний аспект викладається зрозуміло, доступно для нефахівців. В той же час архітектори, будівельники, дизайнери також можуть почерпнути тут масу корисної інформації.

Запрошуємо всіх бажаючих, а особливо практикуючих цигун та інші системи психофізичного тренінгу, познайомитися з базовим циклом школи Форм Феншуй. А потім — на наступні лекційно-практичні семінари цього циклу.

70 грн.
Шен-Тан Су.
Дао Феншуй

Фэншуй — стародавнє китайське мистецтво жити у гармоніі за законами природи.

Традиційна школа Форм заснована на дотриманні універсальних законів природи, концепцій Інь-Ян, У-син. Вона вчить, що енергія проявляється через форму і може негативно або позитивно впливати на здоров'я, добробут і взаємини людей. Розпізнаючи і розуміючи енергію форм, можна навчитися здобувати здоров'я, створювати гармонію і достаток.

Тверда палітурка

50 грн.
Шен-Тан Су.
Феншуй для кохання: Жінкам потрiбен час, чоловiкам — простiр

Любов є відправною точкою для всіх видів людської діяльності, а історія людства являє собою нескінченну повість про кохання — того, що склалося, знехтуваного або відкладеного до кращих часів… Як залучити кохання і романтику? Як зробити любовні відносини більш гармонійними? Більшість книг і семінарів на цю тему розглядають ці питання переважно з інтелектуальної точки зору або зосереджуються на емоційних реакціях. Такі підходи здатні ненадовго надихнути і допомогти, але незабаром всі проблеми повертаються на круги своя.

Щоб подолати поширені проблеми відносин між чоловіком і жінкою, а також досягти тривалої гармонії, ми повинні підійти до розгляду любові і близькості з точки зору більш загальної картини вищого порядку. Фундаментальна теорія Інь і Ян, що лежить в основі законів світобудови, забезпечує саме такий цілісний і фундаментальний підхід. Відповідно до цієї теорії, чоловіча і жіноча енергії співіснують і динамічно взаємодіють один з одним відповідно до тих же природних засад, які пов'язують між собою сили дня і ночі, вогню і води, радості і печалі.

Розглядаючи відносини між чоловіком і жінкою з точки зору теорії Інь-Ян, ми можемо одержати більш правильне уявлення про природні і необхідні відмінності між чоловіками і жінками, а також навчитися використовувати ці відмінності. У цьому — ключ до успіху будь-якого кохання.

Тверда палітурка

60 грн.
Шен-Тан Су, Дженнi Накао Хоунс
Правда о феншуй. Запитання та вiдповiдi

Сьогодні слово «феншуй» дискредитовано безліччу неякісних, неадекватных книжок, які вводят в оману і не допомогаюьт людям. В книгах серії «Основи фен-шуй» Майстр Су живо, авторитетно, с гумором розвіює багаточисельні омани та міфи о феншуй, навчає древнему мистецтву феншуй, яким спроможний оволодіти кожен.

Тверда палітурка

45 грн.
Ранжит Мохантi.
Лiкувальний iндиiйський масаж нiг

Справжня мудрість індійських гуру — в кожному рядку нової книги лікаря і Вчителя Ранжіта Моханті. У ній він розповідає про унікальний давньоіндійський досвід лікування за допомогою масажу ніг.

Виявляється, що масажуючи спеціальні точки розташовані на стопі, ви можете налагодити роботу будь-якого органу. Цей метод лікування не вимагає спеціальної підготовки, він доступний і зрозумілий всім людям.

Якщо приділяти масажу ніг хоча б 15 хвилин кожного дня, то вже за кілька тижнів ви відчуєте бадьорість, надзвичайну легкість і прилив сил. Якщо ж ви терпляче і послідовно будете виконувати всі рекомендації Ранжіта Моханті, то зможете позбавитися від безлічі захворювань.

50 грн.
Філіп Тосiо Судо.
Дзен гiтара

Ласкаво просимо в додзе «Дзен гри на гітарі», або просто на Дзен-гітару. Будь ласка, залиште двері відчиненими! Мене звуть Філіп Тосіо Судо. Моє додзе — для всіх, хто хоче займатися музикою. Не бентежтеся, якщо ви не музикант. Ви бажаний учасник, якщо у вас є намір творити звуки.

Мій намір — поділитися тим, чого я сам навчився, може, це додасть вам рішучості зіграти світові нову пісню.

Як підказує назва, Дзен-гітара будується на принципах філософії дзен. Дзен простіше всього зрозуміти як додаток здорового глузду до будь-чого у світі. Одні люди приходять до дзен через медитацію, інші через бойові мистецтва, стрільбу з лука або ікебану. Все це — шляхи до однієї і тієї ж мудрості.

Ми будемо шукати шлях до дзен через музику.

80 грн.
Филип Тосiо Судо.
Дзен секс

Наш час схиблений на сексі. Реклама, мистецтво, телебачення та інші засоби масової інформації вихлюпують на нас гори всілякого роду інформації на цю тему.

Серед усього цього дурниць загубилася проста істина: Секс священний.

Приголомшливість Дзен-Сексу не в обіцянці навчити відчувати супероргазм, а в його потенційної можливості прочистити наші мізки — змінити наш погляд на самих себе, на наші заняття любов'ю і на світ взагалі. Він здатний настільки глибоко поглинути нас, що ми забудемо про всі свої думки і відчуємо досконалість Божественної Любові.

Ми йдемо до цієї істини за допомогою Шляху Любові. Цей Шлях має ті ж трансцендентні принципи, що і всі інші дзенських види мистецтва, і застосовує їх до сексу. Дзен Шлях доступний кожному, оскільки істина Дзен доступна в будь-який час, будь-кому, хто готовий його практикувати. Важливо усвідомити, що істина стосується лише конкретної особистості — Вас.

80 грн.
Керрi i Дiана Райлi.
Таємницi тантри для чоловiкiв

Стати гарним коханцем нелегко. Сучасні жінки стали більш вільними і освіченими; вони добре знаються на своєму тілі, і їм замало передбачуваного сексу, заснованого лише на техніці. Книга «Секрети тантри для чоловіків» містить все, що потрібно чоловікові, щоб задовольнити фізичні, емоційні і духовні запити своєї сексуальної партнерки; вона допоможе і йому самому піднятися на нові висоти насолодження.

Грунтуючись на стародавніх тантричних секретах, Керрі і Діана Райлі вчать читачів того, як перетворити секс в насичені пристрастю заняття любов'ю, задоволення — в екстаз, а відносини сексуальних партнерів — в міцний союз. Автори наводять безліч методик, що дозволяють частіше займатися любов'ю, відчувати більш інтенсивний і тривалий оргазм і перетворювати заняття любов'ю в священний ритуал. Завдяки їх досвіду багато пар відкриють для себе нові засоби давати один одному фізичну, емоційну і духовну насолоду і зможуть підтримувати полум'я своєї пристрасті.

90 грн.
П. Ньюмейер.
Натуральнi антибiотики. Захист органiзму без побічної дії

Дана книга є унікальним довідником з фітотерапії. Автор простою і доступною мовою викладає історію відкриття натуральних антибіотиків, наводить цікаві факти, розповідаює про їх застосування. Ви дізнаєтеся про те, як позбавитися від різних інфекційних захворювань за допомогою відварів, настоїв і ефірних масел, виготовлених з рослинної сировини.

50 грн.
Баженова I.В.
Ароматерапiя в практицi Фэншуй

Аромат — це один з об'єктивно існуючих видів енергії. У даній книзі розповідається про те, яким чином аромати впливають на наше життя, наше самопочуття, емоційний стан.

Як знайти свій аромат, визначити аромат добробуту свого будинку, створити в родині теплу атмосферу, внести гармонію в любовні стосунки розповість вам ця книга.

50 грн.

Музика
Музика для медитацiї

Великий вибір музыки для медитації в аудіо форматі

Аудіо CD

40 грн.
Музика для практики

Вся музика ЧЮЦ на одному диску. Загальний час звучання 9 годин

мр3

35 грн.
Музика для регулювання роботи органiв

Для кожної стихії/органу окремий диск.

Час звучання одного диску близько 45 хвилин.

Аудіо CD

20 грн.
«Велике Дерево»

Музика для вправи Велике дерево

Час звучання 42 хв.

Аудіо CD

20 грн.
«У-СИН »

Час звучання 1 година 10 хвилин

Музика для загального регулювання роботы органів (15 хвилин для кожного органу)

Аудіо CD

20 грн.

Вiдео

усі фільми російською мовою

Учбовi фiльми з семiнарiв 1 рiвня Чжун Юань цигун

Вам надається можливiсть ознайомиться з системою Чжун Юань цигун.

Диск 1

 1. Учбовий фiльм. 22 хв.
 2. Практика. 14 хв.
 3. Цей неймовiрний цигун (науково-популярний фiльм 1998 р.). 26 хв.

Диск 2   Вiдеозапись семiнару Майстра Сюі Мінтана в 2006 році у Днепропетровску.

Диск 3  Унiкальний раритетний вiдеозапис 1993 р. одного из перших семiнарiв Майстра Сюi Мiнтана у Єкатеринбурзі.

50 грн.
Учбовi фiльми з семiнарiв 2 рiвня Чжун Юань цигун

Диск 1 Учбовий фiльм 1. 2 г.45 хв.

Фільм знято під час 5-денного лекційно-практичного семінара Майстра Сюі Мінтана в 1999 р. у Київі.

Призначений для закріплення семинарских занять та самостійної практики. У фільмі використані відеоматеріали міжнародных тренингів у Шаоліні, а такоже репродукції картин художника Сю Циньцзюня.

Диск 2 Учбовий фільм 2. 2 г.

Фільм знято під час семінару Майстра Сюі Мінтана в 2003 р. у Київі.

Приназначений, в першу чергу, для тих, хто неодноразово відвідував семінари 2 рівня.

50 грн.
Учбовi фiльми з семiнарiв 3 рiвня Чжун Юань цигун

Диск 1 Учбовий фільм 1. 2 г.13 хв.

Фільм знято під час лекційно-практичного семінара Майстра Сюі Мінтана в 2001 р. в Київі.

Призначений для закріплення семинарских занять та самостійної практики.

Диск 2 Учбовий фiльм 2. 2 г.

Вправам тут приділено меньш уваги ніж у попередньому фільмі, але під іншим кутом зору і дуже глибоко розглядаються аспекти світогляду та підход до вправ

Фільм рекомендовано тим, хто неодноразово відвідував семинари 3 рвня.

50 грн.
Учбовi фiльми з семiнарiв 4 рiвня Чжун Юань цигун

Без эпізоду читання Майстром мантр на мовах Всесвіту (без мантри ініціалізациї).

Диски 1,2  Учбовий фільм. 2 відео DVD-диска

Фільм за матеріалами семінару у Київі в лютому 2007 року.

Диск 3 Учбовий фільм 2 г. 55хв.

Фільм за матеріалами семінару 2008 року в Київі.

50 грн.
Iмiдж-терапiя 1 рiвень. Москва 2005

Фільм знято під час семінару по Іміджтерапії, відбувавшогося у Москві в січні 2005 року.

Це учбово-практичний курс по енергетичному блоку Іміджтерапії, до складу якого входить:

 1. базову теорію;
 2. методи діагностики;
 3. лікування;
 4. самолікування;
 5. шість мантр для енергетичного лікування.

На 3-х дисках.

30 у.е.
Iмiдж-терапiя 1 рiвень. Київ 2006

Медицина мислеобразами (або Терапія мислеобразами) належить до другої частини Чжун юань цигун.

В ній розглядаються питання, пов'язані з різними формами Життя у Всесвіті, наводяться загальні методи и підходи до лікування людини - проблем физичного тіла, енергії та інформації.

Занятия проводит гранд-майстр цигун Сюи Минтан.

На 3-х дисках. Загальна тривалsсть — 7 годин 8 хвилин.

20 у.е.
Iмiдж-терапiя 2 рiвень. Киев 2006

IнформацIйна анатомiя и фiзiологiя.

На двох дисках. Загальна тривалість — 4 г. 52 хв.

30 у.е.
Iмiдж-терапiя 2 рiвень. Москва 2007

Учбовий фільм за матеріалами семінару у Москві навесні 2007 року.

Пропонуємо до Вашої уваги видеозапис семінару Інформаційної Іміджтерапії Чжун Юань цигун.

Цей семінар було проведено Майстром Сюі Мінтаном у березні 2007 року у Москві і є продовженням вивчення методів Имиджтерапии.

Рекомендовано після перегляду учбових фільмів 2005-2006 років.

«Під час занять на семінарі Вам здається, що вы все зрозуміли, ала насправді частина інформації виявляється залишившоюся поза увагою, через це потрібно дивитися видеозапис с цим семінаром декілька разів. Кожен перегляд буде надавати вам нову інформації, яка дозволить Вам краще зрозуміти і використати метод Імiджтерапії».

Сюй Минтан

4 DVD диска.

60 у.е.
Iмiдж-терапiя 1 та 2 рiвень. Москва 2006

Учбовий фільм за матеріалами семінару Іміджтерапії (1-я и 2-я частини) в г. Москві у квітні 2006р.

 1. Образ (імідж), його базові поняття и види.
 2. Способи отримання образу в Іміджтерапії.
 3. Энергетическая и Информационная Имиджтерапия. Диагностика и лечение.
 4. Духовні зазворювання — діагностика и лікування.
 5. Здібності, необхідні для роботы с духовними захворюваннями.
 6. Практичні вправи для розвитку здібностей до Іміджтерапії.

В семинарі використано багато демонстрацій практичного застосування лікування методом Іміджтерапії, яке проводив професор Сюі Мінтан з пацієнтами.

Заняття проводить гранд-майстр цигун Сюі Мінтан.

7 DVD-дисков

100 у.е.
Вiсiм вiдрiзiв парчи.

Навчальне відео

Історія комплексу Ба Дуань Цзин (дослівний переклад — вісім відрізів парчи) сягає часів правління династії Сун (960–1279).

Цей комплекс не даремно вважається перлиною Оздоровчого Цигун, так як він не тільки дуже простий, але й неймовірно ефективний. Науково доведено, що виконання вправ комплексу Ба Дуань Цзин покращує стан дихальної системи, рухливість суглобів, зміцнює ноги і руки, нерви, а також відновлює енергетичний баланс організму.

Серед інших позитивних ефектів варто відзначити поліпшення серцево-судинної системи, лікування від остеопорозу та коронарного атеросклерозу, зміцнення імунної системи, уповільнення процесу старіння, покращення психічного стану.

50 грн.
Ігри п'яти тварин.

Навчальне відео

Видатний лікар часів пізньої династії Хань (25—220 рік н.е.) і періоду Трьох Царств (222—265 год н.э.) Хуа То винайшов те, що він назвав «Грою п'яти тваринх», письмові спогади про яку є в «Биографії Хуа То», у книзі «Істория піздньої династії Хань».

«Гра» складається з ряду зміцнюючих здоров'я вправ, що імітують пустотливі і жваві рухи п'яти тварин: тигра, оленя, ведмедя, мавпи, журавля.

Хуа То не тільки займався сам цими вправами, але й навчав їм хворих і слабких з метою зміцнення здоров'я, підвищення опору хворобам і продовженню життя.

Згідно з історичними відомостями, його послідовники У Пу и Фан А, які постійно займалися «Грою п'яти тварин«, мали гострий зір і сильні міцні зуби у віці понад 90 років…

50 грн.
I-цзин-цзин.Канон змiн м'язiв i сухожиль / Yi jin jing

Легендарна техніка цигун і цзинь цзин сягає традицією до самого засновнику чань і шаоліньського кунфу — Бодхидхармі (Дамо).

Згідно з легендою, це чи не перший шаолінський комплекс цигун-вправ, що зберігся, тим не менш, до теперішнього часу.

Хоча зараз можна виявити безліч версій цієї техніки в усіх куточках Китаю, і-цзин-цзин (зміни в м'язах і сухожиллях) робить упор на статичні форми роботи і вимагає навику стійкої концентрації і медитації.

Цей комплекс освоюється просунутими учнями, що мають попередній досвід практики в одній або декількох простих методиках.

50 грн.
Духовна реальнiсть. Путь до себе.

Рассказано мастерами КОСМОСА

Жанр: Документально-просвітницький фільм

ДУХОВНА РЕАЛЬНІСТЬ проведе тебе скрізь унікальну подорож. Подорож, яка змінить твоє життя…

Виберіть годину особистого часу, коли вас ніхто не потурбує. Створіть собі комфортне місце перед екраном. Бажано перед переглядом не їсти щільно і не вживати алкоголь. Довіртеся оповідачеві, просто припустіть, що те, що він говорить, може існувати.

Для тих, хто поки що лише підсвідомо шукає істину, фільм дасть багато приводів для роздумів. Для тих же, хто вже до неї рухається, він підтвердить правильність, додасть сил і впевненості.

Фільм складається з двох частин. Можливо між частинами Вам схочеться зробити перерву.

Кожна частина разділена на кілька глав:

 1. Космічна енергія. Це те, що ми звикли називати Богом - всепроникаюча енергія свідомості та життя.
 2. Медитація. Що ж це таке і які етапи підготовки до медитації?
 3. Ефірне тіло. У чому причини хвороб? Як медитація здатна допомогти зціленню усіх хвороб.
 4. Піраміди. У чому сила пірамід і для чого вони служать?
 5. Третій глаз. Наш «сплячий» орган, разом з яким глибоко спимо і ми.
 6. Що таке астральне тіло і астральні подорожі.
 7. Стан вищого блаженства. Нірвана. Найвища Мета життя.
 8. Життя після життя.
50 грн.

Чай

ЗВ'ЯЗАНИЙ КВIТКОВИЙ ЧАЙ
елiтний чай ручного виготовлення

«Чайний кошик» складається з 12 упаковок

В 1 упаковці — 2 «квітки» чаю!

Аби оцінити не лише смак чаю, а й красу квітки цей чай найкраще заварювати в прозорому чайнику. Одна квітка на 500 ml води.

Для зеленого чаю температура води повинна складати — 80-90°С, для білого — 60-80°С.

Час заварювання — 3-5 хв. При кному наступному заварюванні слід додавати 1 хв. Заварювати чай можна до 5 разів.

ЦАНЬ ШОУ ГУАН ИНЬ
Багаторука богиня багатства

Склад: білий чай, гомфрена, жасмин

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
БА СЯНЬ ГУО ХАЙ
Вiсiм богiв біля моря

Склад: білий чай, хризантема, гомфрена, жасмин

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Хризантема знімає жар, запалення, головний біль, покращує зір, сон. Корисна для крові та судин.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
ЦЗИН ТОН Ю НЮ
Молоде кохання

Склад: зелений чай, календула, гомфрена, жасмин

Зелений чай — це неферментований чай, це свіженьке чайне листя, якому відразу після збору надають потрібну форму і висушують. Завдяки особливій технології він зберігає максимум корисних речовин.

Календула надає ранозагоювальну, бактерицидну та протизапальну дію, заспокоює серце.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
ФУ ГУЙ МАН ТАН
Побажання багатства

Склад: білий чай, гомфрена, жасмин

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
ЦЗИНЬ ХУА НУ ФАНЬ
Пробудження життя

Склад: білий чай, хризантема, календула

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Хризантема знімає жар, запалення, головний біль, покращує зір, сон. Корисна для крові та судин.

Календула надає ранозагоювальну, бактерицидну та протизапальну дію, заспокоює серце.

25 грн.
БЕ ХЕ ЩЕ НЮ
Фея жовтої лiлiї

Склад:: білий чай, жасмин, лілія

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

Лілія заспокоює усі види кашлю, живить серце, нормалізує сон, гармонізує роботу кишечника.

25 грн.
ШИА ЖЕ ЛИН ЧИН
Кохання влiтку

Склад: зелений чай, Dianthus caryophyllus (гвоздика благородна)

Зелений чай — це неферментований чай, це свіженьке чайне листя, якому відразу після збору надають потрібну форму і висушують. Завдяки особливій технології він зберігає максимум корисних речовин.

Квітка гвоздики корисна при діареї, неврозах, як заспокійливе на ніч.

25 грн.
ДАН ГУЙ ПЬЯО СЯНЬ
Лавровий вiнок успiху

Склад: білий чай, лілія, османтус

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Лілія заспокоює усі види кашлю, живить серце, нормалізує сон, гармонізує роботу кишечника.

Квіти османтусу надають особливий аромат чаю, прибирають дурний запах із рота, прояснюють зір, заспокоюють задишку, ліквідовують застій крові. Мають також протимікробну дію, допомагають при «порожнечі нирок» у літніх людей.

25 грн.
МО ЛИ ЩИН ЗЕ
Жасминова фея

Склад: білий чай, календула, гомфрена, жасмин

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Календула надає ранозагоювальну, бактерицидну та протизапальну дію, заспокоює серце.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
ШУАН СИ ЛИНЬ МЕН
Двi чудовi новини

Склад: зелений чай, лілія, гомфрена, жасмин

Зелений чай — це неферментований чай, це свіженьке чайне листя, якому відразу після збору надають потрібну форму і висушують. Завдяки особливій технології він зберігає максимум корисних речовин.

Лілія заспокоює усі види кашлю, живить серце, нормалізує сон, гармонізує роботу кишечника.

Гомфрена позбавляє від кашлю, живить печінку і прояснює очі, омолоджує.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
ЧУ ШУЙ ФУ ЖОН
Вище сiм'ян лотосу

Склад: зелений чай, хризантема, жасмин

Зелений чай — це неферментований чай, це свіженьке чайне листя, якому відразу після збору надають потрібну форму і висушують. Завдяки особливій технології він зберігає максимум корисних речовин.

Хризантема знімає жар, запалення, головний біль, покращує зір, сон. Корисна для крові та судин.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.
БАЙ ХЕ ХУА ЛАНЬ
Кошик червоних лiлiй

Склад: білий чай, лілиія, османтус, жасмин

Білий чай збирається ранньої весни, з пушком на листячках. Має ледь вловимий аромат та вишуканий смак.

Лілія заспокоює усі види кашлю, живить серце, нормалізує сон, гармонізує роботу кишечника.

Квіти османтусу надають особливий аромат чаю, прибирають дурний запах із рота, прояснюють зір, заспокоюють задишку, ліквідовують застій крові. Мають також протимікробну дію, допомагають при «порожнечі нирок» у літніх людей.

Жасмин зігріває в зимові холоди. Вважається королем квітів за красу, пахощі та цілющі властивості. Тонкий аромат жасмину відтіняє, але не заглушує смак чаю, стимулює виділення ендорфіну — гормону щастя.

25 грн.

товари для здоров'я


ЧАЙНІ НАПОЇ СЕРІЇ «АЮРВЕДА»

Ексклюзивна лінія фіточаїв «Аюрведа» четвертого покоління на основі аюрведичних та традиційних трав і спецій. В основу кожної з представлених рецептур покладено принцип приведення процесів в рівновагу.

В лінії «Аюрведа» виробники намагалися максимально замінити в східних рецептурах аюрведичні трави і спеції на традиційні, близькі по духу, енергетиці та мікроелементному складу. Тим не менш, у східній медицині існує цілий ряд унікальних за своєю природою і властивістю рослин, альтернативи яким, в класичній медицині просто немає. Вони увійшли до складу базових чаїв, що спонукають організм до саморегуляції, детоксикації, зміцненню імунітету і уповільненню процесів старіння.

Сподіваємося, що ці фіточаї Вам сподобаються, і кожен знайде в них щось своє, особливе.

Ведомiкс

Склад: Зелений чай, імбир, кардамон, екстракт плодів ембліки

Стимулює травлення, нормалізує процеси секреції, всмоктування і перистальтики. Приводить до рівноваги біохімічні та енергетичні процеси. Сприяє спалюванню токсинів в кишечнику і виведенню шлаків з організму. Має виражені антиоксидантні та імуномодулюючі властивості. Стимулює процеси регенерації тканин і уповільнює темпи старіння. Сприяє зниженню маси тіла.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

99 грн.
Реланорм

Склад: Зелений чай, гвоздика, базилік, кориця, корінь солодки

Нормалізує роботу нервової системи. Сприяє підвищенню порога чутливості центральної нервової системи до згубних зовнішніх подразників, таких як стрес. Підвищує стійкість до фізичних і психоемоційних навантажень. Приводить до рівноваги процеси збудження і гальмування нервової системі.

Нормалізує циклічність процесів сну і неспання. Полегшує процес засинання, робить сон рівним і міцним.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

99 грн.
Агнiмакс

Склад: Зелений чай, м'ята перцева, кориця, кардамон, фенхель, імбир

Має виражені імуномодулюючі та антиоксидантні властивості. Прискорює перебіг енергетичних і біохімічних процесів в організмі. Сприяє спалюванню токсинів в органах і тканинах, Стимулює процеси регенерації, нормалізує процеси травлення, при цьому не надає подразнюючої дії на слизову шлунково-кишкового тракту.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

99 грн.
Гельмакс

Склад: Зелений чай, імбир, кора жостеру, насіння анісу, гвоздика

Має виражені імуномодулюючі та антипаразитарні властивості. Сприяє виведенню паразитів з організму, а також нормалізації роботи печінки і шлунково-кишкового тракту. Стимулює процеси детоксикації та знижує ступінь алергізації організму, викликаної наявністю паразитів в організмі

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

99 грн.
Амiротон

Склад: Зелений чай, імбир, м'ята перцева, лист подорожника, корінь солодки, трава звіробою

Має виражені імуномодулюючі, антиоксидантні, протизапальні і репаративні властивості. Застосовується при хронічних інтоксикаціях, після перенесених важких захворювань, операцій, при отруєннях, також при хронічних захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту, дихальної та сечовидільної систем.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Коргiтон

Склад: Зелений чай, лист подорожника, квітки календули, лист кропиви, плоди шипшини

Сприяє регуляції судинного тонусу та зниженню навантаження на міокард. Нормалізує процеси метаболізму в міокарді та судинній стінці. Надає плавну гіпотензивну дію. Застосовується під час вегето-судинної дистонії, атеросклерозі, артеріальній гіпертензії 1 і 2 стадії, ішемічної хвороби серця. Сприяє зниженню ризику інфаркту та інсульту.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Дiанорм

Склад: Зелений чай, імбир, корінь алтею, плоди кропу, коріння солодки

Надає виражену захисну і репаративну дію на слизову оболонку шлунку і 12-палої кишки. Сприяє нормалізації вироблення шлункового соку і панкреатичних ферментів, покращує травлення. Зменшує ступінь дискомфорту в епігастральній ділянці. Застосовується при гастриті, дуоденіті, виразковій хворобй шлунку та 12-палої кишки та хронічному панкреатиті.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Дефемакс

Склад: Зелений чай, плоди коріандру, трава деревію, листя сени, кора жостеру, коріння солодки

Сприяє поліпшенню перистальтики кишечника. Зменшує ступінь венозного застою в області тазу. Полегшує проходження калових мас прямою кишкою і анальнии сфінктером. Уповільнює темпи збільшення гемороїдальних вен і вузлів. Застосовується при геморої і схильності до запорів.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Пангiтон

Склад: Зеленим чай, пагони чорниці, трава деревію, квіти ромашки, квіти календули, листя евкаліпту

Сприяє зниженню навантаження на підшлункову залозу і поліпшенню утилізації глюкози тканинами. Має помірну цукрознижаючу дію, Зменшує темпи прогресування цукрового діабету і попереджає розвиток діабетичної ангіопатії. Регулює процеси вироблення інсуліну і травних ферментів, Полегшує перебіг хронічного панкреатиту.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Репронорм

Склад: Зелений чай, квіти гібіскусу, трава деревію, квіти календули, лист подорожника, м'ята перцева

Має помірну спазмолітичну, болезаспокійливу і кровоспинну дію. Сприяє нормалізації роботи жіночої сечостатевої системи.

Регулює гормональний та емоційний фон. Зменшує болючість і рясність менструальних кровотеч. Полегшує перебіг припливів при вторинній гормональній перебудові.

Застосовується при хронічному аднекситі, нерегулярних, рясних, хворобливих менструаціях, передменструальному синдромі, дисгормональній мастопатії і клімаксі.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Тестонорм

Склад: Зелений чай, імбир, коріння перстачу, кардамон, зелень петрушки, коріння солодки

Надає регулюючу дію на чоловічу сечо-статеву систему. Сприяє зменшенню застійних явищ в тазової області і простаті.

Покращує трофіку передміхурової залози. Посилює лібідо і ступінь кровонаповнення кавернозних тіл статевого члена. Підвищує статеву конституцію.

Застосовується при хронічному застійному простатиті, еректильній дисфункції і початкової стадії аденоми передміхурової залози.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Хондромiкс

Склад: Зелений чай, м'ята перцева, хвощ польовий, куркума, коріння кульбаби, екстракт березового листя

Надає стимулюючий вплив на печінку. Сприяє прискоренню вироблення факторів регенерації хрящової тканини. Сприяє покращенню трофіки суглобів, зменшує набряклість і вираженість больового синдрому при артрозах і артритах.

Може також застосовуватися при остеохондрозі і всіх видах ревматичного ураження організму.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Флонорм

Склад: Зелений чай, цедра лимона, м'ята перцева, листя брусниці, трава мучниці

Сприяє нормалізації роботи сечовивідних шляхів. Має помірну сечогінну, спазмолітичну, протизапальну дію. Нормалізує фізико-хімічні властивості сечі, підвищуючи розчинність солей і конкрементів у сечових шляхах.

Застосовується при хронічному пієлонефриті, циститі і сечокам'яній хворобі.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Актофорс

Склад: Зелений чай, м'ята перцева, плоди шипшини, лист брусниці, екстракт березового листя

Сприяє нормалізації метаболічної та дезінтоксикаційної функції печінки. Нормалізує ліпідний обмін, покращує трофіку судинної стінки, а також параметри мікроциркуляції в органах і тканинах. Має антиоксидантні і помірні гіпотензивні властивості. Знижує ризик розвитку атеросклерозу.

Применяется при вегето-сосудистой дистонии, артериальной гипертензии и всех видах атеросклеретического поражения организма.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Альвенорм

Склад: Зелений чай, гвоздика, квіти календули, корінь алтею, плоди шипшини, екстракт квітів липи

Має імуномодулюючі, спазмолітичні та протизапальні властивості. Покращує роботу дихальної системи, сприяє розрідженню і відходженню мокротиння, зменшенню вираженості застійних явищ у легенях. Стимулює процеси регенерації клітин війчастого епітелію в бронхіальному дереві.

Застосовується при емфіземі легенів, бронхіальній астмі, а також в періоді реконвалесценції після перенесеної пневмонії.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Настронорм

Склад: Зелений чай, трава меліси, імбир, базилік, квіти календули, трава пустирника

Має помірну седативну дію. Володіє антистресовими властивостями, Сприяє покращенню настрою і підвищенню самооцінки.

Застосовується при фізичному і психічному перенапруженні, затяжному стресі, підвищеній дратівливості, плаксивості, неврозах, депресії, порушеннях сну.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Бiлiнорм

Склад: Зелений чай, лист кропиви, корінь аїру, трава деревію, насіння льону

Покращує показники дезінтоксикаційної та білковоутворюючої функції печінки. Зменшує ступінь вираженості інтоксикації, а також відчуття важкості в правому підребер'ї. Має помірну протизапальну, спазмолітичну і жовчогінну дію. Уповільнює темпи прогресування жирового гепатозу печінки і цирозу.

Застосовується при всіх видах гепатитів, дискінезіях жовчовивідних шляхів, хронічних холецистопанкреатитах поза загостренням, постхолецистектомічному синдромі, а також хронічних інтоксикаціях, пов'язаних з тривалим контактом з хімікатами на виробництві, алкоголем, ліками.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

84 грн.
Iдеальна форма
Ароматизовані фіточаї зі смаками: вишні, лимону, ананасу, чорниці, суниці

Склад: Зелений чай, пелюстки суданської троянди, насіння льону, насіння кропу, слань ламінарії, олександрійський лист,
ароматизатор рідкий: лимон, ананас, суниця, вишня, чорниця,
ароматизатор сухий: лимон, ананас, суниця, вишня, чорниця.

Ароматизовані фіточаї, призначені для оптимізації обміну речовин і травлення.

Сприяють зменшенню всмоктування жирів у кишківнику, поліпшенню перистальтики кишечнику, виведенню шлаків і токсинів з організму. Мають помірну послаблюючу дію.

Предназначены для нормализации состава микрофлоры кишечника и коррекции массы тела.

25 фільтр-пакетів по 1,5 г

69 грн.
Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru