о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Як практикуватиЯкщо просто спостерігати все, що відбувається,
перебуваючи в стані повного розслаблення,
то ця дія сама собою стане джерелом сили.

Міларепа.У методику занять Чжун Юань цигун підібрані вправи, які не зважаючи на зовнішню простоту дуже ефективні. Більшість з них можна виконувати не тільки у спеціально відведеному приміщенні, а і в домашніх умовах, в транспорті, під час сну.

Взагалі то можна своє життя побудувати так, що все воно стане однією безперервною вправою.

У той же час наша система не вимагає відмови від «радощів життя». Просто ми радимо, щоб вони не захоплювали Вас, не керували Вами. Надмірні задоволення виснажують і призводять до депресії. Надмірні засмучення замутняют сприйняття. Школа Чжун Юань — це школа серединного шляху. Це закладено і в назві школи: Чжун — середина, центр. Юань — центр, основа.

Концепція серединного шляху говорить про те, що не треба заради практики відмовлятися від усього, все кидати і йти в гори або в монастир. Звичайне життя може служити критерієм того, наскільки Ви просунулися у своїй практиці.

Якщо поліпшується ставлення людей до Вас, якщо Ви починаєте краще виконувати свою роботу і при цьому менше втомлюєтеся, якщо в родині запанував мир, спокій, любов, — все це свідчить про те, що ви йдете правильним шляхом.

У той же час, якщо практика призводить до поліпшення умов Вашого життя, тоді Ви зможете так вибудувати життя, щоб мати змогу більше часу приділяти занятям цигун. Одне буде обумовлювати і допомагати іншому. Для цього цілком достатньо тих знань, які Ви отримаєте на семінарі першого ступеня.

Після цього, внаслідок практики, Ви можете відчути, що у Вас є бажання рухатися далі, розширюючи горизонти своєї свідомості і можливостей. Тоді Ви можете пройти семінари 2-го, 3-го і 4-го ступенів…

Регулярна практика цигун дозволяє збільшити життєву енергію, підвищити імунітет, а отже, і рівень здоров'я, продовжити активне життя і молодість, проявити приховані резерви організму, придбати особливі здібності і стійкість до стресових ситуацій.

У Чжун юань цигун людина фокусує увагу на вивченні самого себе. Ми ставимо вічні запитання: хто ми, звідки ми прийшли і куди йдемо. Для отримання відповідей необхідне вивчення цілісної структури, до якої включені Людина цього світу тут і зараз, її минуле та майбутнє. Тому ми говоримо: Чжун юань цигун — проста наука про життя. Розуміючи під життям все існуюче у Всесвіті: від мікросвіту до галактик і, звичайно ж, людини, як ланки цього нескінченного ланцюга.

Реальним показником правильної практики є стан Вашого здоров'я. Методики роботи з внутрішньою ци при практиці цигун дуже м'які і щадні, що дозволяє займатися цигун всім, в тому числі і людям з ослабленим здоров'ям, допомагаючи їм відновлювати працездатність після важких недуг і перенесених захворювань.

Результати внутрішньої роботи, гун, також можна спостерігати. Перш за все, людина що займається перестає хворіти. Правильне виконання вправ веде до того, що внутрішня енергія Юань-ци, що знаходиться в нирках, не витікає безконтрольно, а навпаки зберігається, наповнюючи нирки, живлячи й підтримуючи роботу всіх систем організму.

Позбувшись «ста недугів», людина може розвинути зір, слух, чутливість, а також приховані можливості: інтуїцію, ясновидіння та інші.

Однак, і це дуже важливо, є закон: ЧИМ ПОВІЛЬНІШЕ, ТИМ ШВИДШЕ.

Потрібно займатися регулярно, звертаючи увагу на стан організму. Ні в якому разі не можна ганятися за феноменами і навіть просто звертати увагу на незвичайні відчуття і бачення, щоб не сталися порушення у фізичному тілі й у свідомості, викликані невідомою для нас енергією.

Вправи повинні викликати приємні відчуття. Буває, що деякі люди (навіть китайці) нічого не відчувають. Вплив на організм йде повільно і поступово. Якщо з якоїсь причини майстер говорить, що курс навчання складає 30 років, то у Китаї це нікого не дивує. Займатися можна все життя і починати в будь-якому віці.

Чжун Юань цигун — цигун серединного шляху. Ми не закликаємо в ім'я практики, в ім'я будь-яких духовних звершень відмовлятися від матеріальних благ, роботи, від грошей, від сім'ї. Гроші — це те, завдяки чому людина в сучасному світі може нормально жити. Коли людина матеріально забезпечена, в неї менш проблем у сучасному суспільстві. Зрештою, гроші це те, що дозволяє бути присутнім на заняттях, сплачувати за дорогу і не турбуватися про те, що після занять не буде чого попоїсти. Якщо Ви сьогодні не подбаєте про своє матеріальне благополуччя, можливо, що завтра Вам не буде на що відвідувати заняття з цигун, годувати сім'ю, оплачувати проїзд у транспорті, тощо.

Якщо у Вас внаслідок занять цигун добре вибудовується «мирське» життя — на роботі до вас починають ставитися краще, в сім'ї встановлюється мир і злагода, то це є ознакою того, що ви успішно займаєтесь. Ви змінюєтеся, змінюється і ваше уявлення про світ та людей, ваше ставлення до них, і змінюється ставлення до вас оточуючих.

Скільки часу на день потрібно займатися?

Весь час! Треба в цьому жити. А саме: правильно сидіти, правильно стояти, рухатися, пересуватися відповідно з диханням, не витрачати розумову енергію не у справі.

Головне — займаючись, звертати увагу на себе, на всі свої рівні. Що потрібно тілу, як ведуть себе емоції, про що думки, чи не викидається даремно енергія на усілякий негатив: ревнощі, жадобу та інше, про що всі знають. У людей нервових, дьорганих, злісних, перевантажених різними думками і пристрастями, нічого не вийде: вони не зуміють спрямувати думку в одну потрібну точку, потім в іншу — їхні думки будуть стрибати, розсіюватися. Бо етичні закони — це закони природи, не дотримуєшся їх — природа високо не пустить. Не хочеш займатися собою на всіх рівнях (фізичному, емоційному, розумовому, духовному) — справа твоя: мучся, страждай, хворій. Але не скаржся: бо сам винен. Якщо не лінуєшся займатися собою, то завдяки чутливості тіла і душі зможеш отримати все, що бажаєш. Бо людина, що створена за образом і подобою Бога, може все.

Загальні рекомендації Майстра Сюі Мінтана:

108 днів практики після першого ступеня перед другим.

Період практики між другим і третім ступенями — 6 місяців.

Між третім і четвертим — три роки.

Як правило, готовність до наступного семінару визначається індивідуально і самостійно.


В статті використані фрагменти интерв1ю Богачихіна М.М. для журналу «Ваша Светлость»

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru