о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Майстр із роду СюіПрактика Чжун Юань цигун стала відома нам в Одесі, в країнах СНД, в Європі та світі, завдяки Майстру Сюі Мінтану. Саме він адаптував древні знання цигун і презентував нам їх як цілісну систему методик, що дозволяють пізнати себе, нормалізувати психофізичний стан та усвідомити своє місце в світі.

Народився Сюі Мінтан в провінції Хенань в родині відомого лікаря традиційної китайської медицини.

Багато поколінь офіційним обов'язком сім'ї Сюі був духовний захист монастиря Шаолінь. І до наших днів в монастирі Шаолінь знаходиться храм предка Сюі Мінтана. Інші родичі, зокрема прадід Сюі Мінтана, також були шанованими майстрами мистецтва цигун.

З дитинства Сюі Мінтан навчався у свого батька китайської медицині, військового мистецтва і цигун. Самостійний прийом пацієнтів він почав у чотирнадцятирічному віці.

Сюі Мінтан закінчив Сіанскій Університет за спеціальністю інженер-програміст, аспірантуру Пекінського університету, 2 роки стажувався в американському центрі сучасних комп'ютерних технологій, працював в лабораторії програмування Академії Наук КНР.

В 1983 році, Сюі Мінтан повернувся в провінцію Хенань, де два роки таємно навчався у свого Вчителя у сакральних місцях Китаю, серед яких були: храм Баі Ма, Шаолінь, Ворота Дракона, храм Хмари та Жаби.

В 1988 році Сюі Мінтан заснував Всекітайську асоціацію Чжун Юань цигун та був обраний її Головою.

В 1989 році Сюі Мінтан стає віце-професором Китайського Орієнтального Дослідницького Центру дослідження прихованого потенціалу людини.

В 1991 році Майстер вперше приїжджає в СНД (спочатку до Єкатеринбургу, а потім до Києва), для викладання Чжун Юань цигун. Викладає майстер Сюй Мінтан практично на всій на території колишнього СРСР і в країнах Східної Європи.

В 1995 році для викладання Чжун Юань цигун Сюі Мінтан приїзджає в Сполучені Штати Америки.

В 1998 році Сюі Мінтана запросили на роботу як професора західної і кітайскої медицины у Пекінський шпиталь та в Кітайский Універсітет Медицины. Він став почесним президентом Науково-дослідного інституту Чжун Юань цигун. Після заснування українського Інституту Досліджень Східної Медицини Сюй Мінтан є його віце-президентом. Крім того, Сюй Мінтан працює в якості провідного спеціаліста-консультанта кафедри досліджень Медичного цигун у Пекінському Університеті Традиційною Медицини.

Зараз гранд-майстер цигун Сюі Мінтан є президентом науково-дослідного інституту Чжун Юань Цигун, провідним спеціалістом Світового Академічного Співтовариства досліджень медичного Цигун і професором китайської і західної медицини в Пекінському шпиталі і Китайському університеті медицини, директором інституту «Кундавелл» в Пекіні та Сіетлі.

Учнями Сюі Мінтана стали майстри Шаолінь гунфу та тайцзіцюань, помічник настоятеля Шаоліньського монастиря, лікарі, бізнесмени, люди різного віку, професій і віросповідання багатьох країн світу.

Сюі Мінтан продовжує давати семінари по всьому світу, регулярно проводить їх у центрах Цигун України, навчає інструкторів і спілкується з учнями. Регулярно буває Майстр і в Одесі.

Влітку 2003 року на Кароліно-Бугазі відбувався самий крупномасштабный рітріт — в ньому приймало участь 487 особи. У лютому-березні 2006-2008 років рітріти проводись в Одесі в «Магнолії», в 2009 році — рітріт для особистих ученів. В травні 2010 року в Одесі відбувався форум інструкторов Чжун Юань цигун та кваліфікаційний йнструкторський семінар.

Ми завжди з нетерпляче чекаємо Майстра в улюбленій Одесі!

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru