о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Цигун — проста наука о життi

Цигун — одна з найбільш гармонійних систем не тільки оздоровлення, але й вдосконалення людини, що йде своїм корінням до вікової глибинної мудрості стародавньої китайської філософії.

Життя в сучасному світі — це безперервна боротьба. За кар'єру, за комфорт, за сім'ю, за спокій, за власне здоров'я. Дуже небагато людей вважають життя легким і приємним… І рано чи пізно настає стан повної розбалансованості, ослаблення внутрішнього стрижня.

Все частіше долає втома, перетворюючи життя на пунктирну лінію: ривок — пауза, відпочиваємо, набираємося сили, знову ривок і знову пауза. Ці паузи стають все частішими і тривалими, все складніше підтримувати звичний ритм. А де ж брати сили? Природа? Відпочинок на морі? Вибратися туди виходить нечасто… Та й ефект триває зовсім недовго, і знову — втома, апатія, хвороби, поганий настрій. «Немає сил!», — кажемо ми. Немає достатньої кількості енергії. Пам'ятаєте, як на дачу возили стабілізатори напруги, щоб телевізор працював нормально? Так чому наш організм при нестачі енергії повинен функціонувати краще?

А джерело так потрібної нам енергії знаходиться зовсім поруч. Енергії, яка не просто підтримує сили, але й дозволяє знайти гармонію з цим стрімким світом, а головне — знайти гармонію із самим собою.

Де шукати це джерело? В нас самих! За допомогою м'якої і природної техніки, яка максимально адаптована під потреби та особливості сучасної людини — китайської системи Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун близько семи тисяч років, хоча точно сказати, як давно вона існує, практично неможливо. Ця техніка є однією зі шкіл стародавнього китайського мистецтва цигун, спрямованого на саморегуляцію організму, розвиток особистості, на розуміння своїх завдань і свого місця у світі. Чжун Юань вважається школою найвищого рівня цигун — не дарма довгі тисячоліття система була закритою, кланової, ретельно оберігалася від сторонніх очей і викладалася при імператорських дворах.

Слово «цигун», що складається з двох ієрогліфів: ци і гун, можна перекласти як «мистецтво володіння енергією». Саме цьому вчить і напрямок Чжун Юань цигун, поєднуючи в собі найбільш досконалі методики цигун.

Вища суть Чжун Юань цигун — гармонія, баланс, золота середина. Тому в першу чергу практика цигун дозволяє відновити і зміцнити здоров'я, адже без нього ні про яку гармонію не може бутий й мови. Здоров'я завжди йде не саме, воно є основою наших життєвих досягнень, без якої вони розсипаються, як картковий будиночок. Немає здоров'я — немає сил для досягнень. Здоров'я — це і засіб і мета, саме через це Чжун Юань цигун приділяє йому особливу увагу.

Методи лікування Чжун Юань цигун засновані виключно на пізнанні і розумінні процесів оздоровлення, на дружніх стосунках з власним тілом. Це аптека, яка завжди з тобою, оскільки доктором є ти сам. При зверненні до медицини, — неважливо якої, традиційної чи ні — ми частково перекладаємо свою проблему на лікаря і ліки. Зрозуміло, ситуації бувають різні, іноді без цього ніяк не можна, але частіш за все ми просто не розуміємо власний організм, не відчуваємо процесів, що в ньому відбуваються. Але ж наш організм — це сильна, самодостатня система, яку просто треба усвідомити і зрозуміти. Чжун Юань цигун пропонує навчитися цьому.

Друга сторона Чжун Юань цигун — саморозвиток на всіх рівнях: фізичному, енергетичному, духовному. Людина, яка відчуває гармонію між собою і навколишнім світом, завжди домагається більших результатів на будь-якому терені, будь то професія, хоббі чи ще щось. Практикуючи Чжун Юань цигун людина починає краще відчувати себе, вона пробуджується і розкривається. А коли настає баланс між внутрішнім світом і зовнішнім — з'являються і небувалі сили для руху вперед. Людина просто починає отримувати задоволення — задоволення від можливостей, що відкриваються перед нею, задоволення від власного здорового тіла і сильного духу. Просування по життю стає легким, приємним, саме життя наповнюється новим змістом.

Захотілося спробувати? Клуб Чжун Юань цигун «Золотий дракон» запрошує всіх бажаючих навчитися керувати своєю життєвою енергією.

У клубі Золотий Дракон ми проводимо навчальні семінари та заняття з цигун, які ведуть інструктори, що довгий час практикували мистецтво Чжун Юань, особисті учні Майстра Сюі Мінтана.

Наше головне завдання — показати, що означає бути здоровим, сильним і жити у злагоді із самим собою. Передача знань та навчання методам цигун, поширення доступних методів оздоровлення і зміцнення духовної сили. З нашою допомогою людина може усвідомити себе, своє місце і своє завдання в цьому світі, розвинути в собі цілісну особистість, яка розуміє і себе і Всесвіт.

У чому полягають заняття?

Вони спрямовані на оздоровлення і саморозвиток. Спеціальна гімнастика, дихальні вправи, медитації, бесіди з інструктором — все це дозволяє як мінімум розслабитися посеред шумного міста. Як максимум — розкрити в собі сплячі резерви організму і спрямувати їх у потрібне русло, вивести себе на якісно новий рівень життя.

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru