о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Iнститут Кундавелл

Пекінський інститут «Кундавелл» був створений Майстром Чжун Юань Цигун Сюі Мінтаном за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мінтан», заснованого в Сіетлі (штат Вашингтон, США).

Сьогодні Пекінський інститут «Кундавелл» здійснює кілька видів діяльності. Перш за все, це дослідження складних і невиліковних захворювань, пошук причин їх винекниння та можливостей усунення, підбір методів оздоровлення організму, корегування і активізації відновлювальних та захисних сил кожного пацієнта особисто методами імідж-терапії та китайської традиційної медицини.

Основна особливість Інституту «Кундавелл» в індивідуальному підході до пацієнта.
Медицина мислеобразами

Це новий напрямок медицини який на даний час набуває все більшої популярності у всьому світі. Основою медицини мислеобразами є об'єднання знань і способів лікування за допомогою енергії, інформації та фізичних методів впливу на тіло людини, а також застосування методів традиційної китайської медицини. Основна перевага цього напряму — комплексний підхід до пацієнта з урахуванням трьох аспектів: фізичного тіла, енергії та інформації. Медицина мислеобразами ставить за мету пошук і усунення не симптомів, а основної причини захворювання.
Дослiднi программы

Індивідуальні оздоровчо-дослідні програми у «Кундавеллi» розраховані на 2 тижні. За цей час пацієнт проходить обстеження одночасно у декількох фахівців в області традиційної китайської медицини і медицини мислеобразами.

Це можуть бути відомі професори і лікарі традиційної китайської медицини, а також інші фахівці та дослідники з великим досвідом роботи.

У стандартний щоденний розклад оздоровчої програми входять: ранкові динамічні вправи, сніданок, оздоровчий масаж, обід, індивідуальні сеанси, вечеря і вечірні вправи, спрямовані на розслаблення.

Весь інший час є вільним, і пацієнт може використовувати його на свій розсуд.

Освiтнi програми.

Крім того, інститут «Кундавелл» проводить освітні програми і тренінги, спрямовані на навчальння методам традиційної китайської медицини і терапії мислеобразами під безпосереднім керівництвом Майстра Сюі Мінтана.

Існують декілька видів тренінгів: 2 місяці, 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки.

Ще один вид діяльності — підготовка інструкторів Чжун Юань Цігун.


за більш детальною інформацією пропонуємо звернутися на сайт інстітуту «Кундавелл» -›
Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru