о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

С чого починати

Життя є найціннішим, що є у людини,
і кожен бажає собі міцного здоров'я і довгого життя.


Цигун — це просто. Заняття не вимагають спеціального одягу або додаткового обладнання.

Цигун — здатність роботи з ци , здатність відчувати ци — одна з вроджених здібностей людини. Відомо, якщо здібності не розвивати — вони згасають незатребуваними.

Іноді доводиться чути висловлювання про те, що заняття цигун пов'язані виключно з китайською культурою, і вправи багато в чому не придатні для європейця. Але це поширена омана. Ми всі живемо на одній планеті з єдиними фізичними і хімічними законами. І немає ніяких принципових відмінностей в будові фізичного тіла, фізіологічних, біохімічних та інших процесах, що відбуваються в ньому, до якої б раси чи нації не належала людина.

Все, що Вам потрібно у Вас вже є. Головне — це Ви самі і Ваше бажання вчитися і поліпшувати своє життя.

Щоб почати, достатньо зважитися і зателефонувати до нас в клуб. Більшість питань у Вас просто відпаде, або ви отримаєте відповіді при спілкуванні з інструктором на семінарі.

Вправи доступні для людей будь-якого віку — від дітей до літніх людей. Найважливішим чинником навчання в Школі є Майстер (а на перших ступінях — інструктор).

Без безпосереднього навчання у Майстра при заняттях за будь-якими найкращими посібникам помилки майже неминучі, а наслідки їх для здоров'я та психіки можуть виявитися непередбачуваними. Тому тут більше, ніж при навчанні будь-якому іншому мистецтву, необхідна Школа. слон в Лаврі

У Києво-Печерській Лаврі в Троїцькій Надбрамній церкві є розпис, зроблений у 1744 році художниками-козаками. Рай і пекло. Фреска має назву «Похід праведників у рай». Тема для неї була взята з Біблії. Рай зображено як уявний ландшафт, на якому вільно бродять павичі, слони, верблюди та інші екзотичні тварини. Але слони та верблюди ніколи не траплялися на території України… Сіро-буро-малинова свиня, з довгим п'ятаком і дивними вухами в правому нижньому кутку фрески — є слоном. Козаки ніколи не бачили слона, вони малювали на підставі опису та свого розуміння написаного. Ось і вийшло вуха як листя лопухів — лопухи і намалювали. Так і ми щось читаючи робимо висновки на підставі свого попереднього досвіду. І цей досвід може бути відмінним від досвіду людини, що писала той текст.

У будь-якої енергетичної, будь-якої духовної практиці важливий наставник, який навчить правильно виконувати практику.

Система Чжун Юань цигун має на увазі саме такий підхід. На семінарі інструктор показує, як потрібно практикувати, виправляє помилки, допомагає вам відчути ци. Адже якщо робити неправильно, то можна практикувати все життя і не добитися ніяких результатів.

Для того щоб ступити на цей шлях самовдосконалення потрібно пройти семінар. Навчання розділене на 5 етапів, званих ступенями. Семінар з кожного ступеня це одночасно і практика, і теорія, і пряма передача знань.

Семінари перших двух ступенів дозволяють опанувати методиками саморегуляції, оздоровлення організму. На цьому етапі відбувається нормалізації фізичного і емоційного стану, активізація процесів мислення та творчих здібностей. Людина отримує можливість навчитися обмінюватися енергією з навколишнім середовищем і використовувати приховані резервні можливості організму.

Завдання семінара третьої ступені — здійснити «прорив» у сферу особливих здібностей. Заняття Цигун по 4-ї ступені дозволяють навчитися розуміти все живе на Землі — від рослин до тварин.

Система Чжун Юань цигун адаптована до нашого повсякденному побуті. Заняття Цигун по цій системі не потребують будь б то не було змін в режимі харчування, ритмі життя або роботи.

Після проходження семінару ви можете займатися Чжун Юань цигун спільно в групі, у будь-якого інструктора, або ж практикувати удома самостійно. Найкращі результати дає щоденна самостійна практика і заняття в групі хоча б раз на тиждень.

У клубі ви завжди зможете отримати допомогу, відповіді на питання, які обов'язково будуть виникати в міру просування в практиці цигун.

Знань, отриманих на семінарі, досить, щоб практикувати і розвиватися все життя.

У нашому клубі перший день семінару 1 ступені можна відвідати безкоштовно, задати всі питання, прийняти рішення про подальше навчання.


* у статті використані матеріали з книги Сюй Мінтана і Тамари Мартинової «Чжун Юань Цигун. Книга для читання і практики. 1 ступінь.»(Вид.«Софія»2001р.)

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru