о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

Даоські практики«Вісім відрізів парчі» або Ба Дуань цзинь — це загальна назва різних варіантів вправ, що сприяють «вигодовуванню життя», тобто «Ба Дуань цзинь» був створений не тільки для поліпшення і підтримки здоров'я, але і для подовження життя.

Перші описи комплексу історики відносять до XI століття, але вважається, що його витоки сягають корінням углиб століть.

Назва — «Вісім відрізів парчі», має два трактування. За одним з них парча — високоякісна різнобарвна тканина, символізує багатогранний та комплексний вплив вправ на весь організм людини. Згідно з іншою версією, саме на відрізах парчі були вперше записані і замальовані вправи цього комплексу, і таким чином передавалися з покоління в покоління, зберігшись до наших днів.

Створення «Восьми відрізів парчі» приписують багатьом. За однією версією вони зародилися в даоському середовищі, і цей комплекс ще називають «даоськими енергетичними вправами». Даосси практикували вправи для очищення внутрішніх каналів свого організму, щоб відкрити канали для вільної циркуляції духовної енергії. За більш офіційною версією вважається що Вісім Відрізів Парчі були створені маршалом Юе Феєм, який хотів поліпшити здоров'я своїх вояків. За переказами, спочатку існувало «Дванадцять Відрізів Парчі», але, після того як вони передавалися з покоління в покоління протягом більш ніж восьми століть, їх число скоротилося до восьми. Юе Фей вважається творцем не тільки Ба Дуань цзинь, а й двох бойових стилів: «Орлиного кігтя» (зовнішнього) і Сін'ї (внутрішнього). Крім того, Юе Фей — один з наймудріших і хоробрих героїв китайської історії, і саме як героя його шанують донині.

Регулярна практика 8 відрізів парчі помітно підвищує тонус організму, знімає втому, зменшує потребу у сні. Заняття Ба Дуань цзинь сприяють регуляції обміну речовин в організмі, що позначається на зменшенні надмірної ваги. Ба Дуань цзинь широко використовується як відновний комплекс для спортсменів після змагань, а також людей, чия праця пов'язана з високими психічними, інтелектуальними і фізичними навантаженнями. Багато діячів науки і мистецтва вивчають Ба Дуань цзинь, щоб додати собі більший імпульс до творчості.

У психічному плані Ба Дуань цзинь, дозволяє виробити дивовижну чистоту і спокій свідомості — це вкрай необхідно як для саморозвитку, так і в повсякденному житті.

Теорія і методи 8-ми відрізів парчі є найбільш простими і доступними для розуміння.

Якщо регулярно виконувати ці вправи, поліпшення здоров'я буде помітне вже за кілька тижнів.

Ці вправи доступні кожному — молодому і старому, здоровому і хворому.Отримавши знання про Всесвіт завдяки внутрішнім практикам, даоські майстри виявили, що кожен здоровий орган асоціюється з певним звуком, кольором та якістю енергії. Емоційні проблеми, забруднення, бідна їжа, пошкодження і перенапруження можуть перегрівати внутрішні органи, що стає причиною їх ослаблення. Це змінює частоту звуку кожного органу, його колір і якість енергії.

Практика Шести цілющих звуків допомагає відновити, збалансувати і очистити життєво важливі органи шляхом корекції цих факторів. Це також стимулює течію ци тілом, дозволяючи зміцнити здоров'я і життєздатність людини.

Перші тексти з цією практикою датуються більш ніж 2000 роками. Старий «Тисячі вершин» повідав цю практику і до недавнього часу вона була таємною.

Опис цієї практики було знайдено при розкопках в Мавандує, на бамбукових дощечках. У знайдених в подальшому манускриптах в кожного разу порядок вимовляння звуків змінювався.

Шість цілющих звуків — це даоська практика, яка допомагає відновлювати здоров'я, приводити в баланс всі системи організму.

Як і всі східні практики вона заснована на трьох базових концепціях — енергії ци та енергетичних каналах, концепції інь-ян та теорії У-син.

Щоденна практика Шести Цілющих Звуків відновить і буде підтримувати спокійний стан і гарне здоров'я. Вона допомогає покращити травлення і посилити сексуальне задоволення. Можна легко позбутися або запобігти появі таких незначних недуг, як застуда, нежить і біль у горлі. Кожен з шести органів у цій практиці має пов'язаний з ним орган, який реагує однаково з ним. Якщо орган ослаблений або «перегрітий», то парний орган відчуває те саме.

У практиці «6 цілющих звуків» — важливо не вимовляти звук, а трансформувати його через внутрішні органи, так би мовити «видихаючи» його.

Коли ви вдихаєте «хорошу» ци, ви відкриваєте орган. Вдих ВЕЙ однаковий, універсальний, не має відношення до окремих органів. На вдиху, втягується анус, піднімаються нирки, втягується промежину і нижня частина живота.

Видихаючи — виштовхуючи, витягуючи «погану» ци, можна відчути неприємний присмак або запах у роті.

Можна щодня виконувати повністю весь комплекс, або тільки його частину, яка стосується певного органу. Черговість звуків не має значення.

Взимку потрібно звертати увагу на звук нирок; навесні на звук печінки; в раннє літо — на звук серця; пізнім літом — на селезінку; восени — звук легенів.

Якщо взимку не стежити за нирками, навесні буде боліти печінка; якщо навесні не стежити за печінкою, то влітку слабшає серце…

В даний час існує декілька варіантів цієї практики. Ми практикуємо її в тому вигляді, як її викладають у Пекінському медуніверситеті.

довідки за телефонами
+38 (096) 688-44-96
+38 (094) 955-30-68
Iрина

Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru