о клубе
новости
расписание
магазин
контакты
о Мастере
инструктори
с чего почати
як займатися
статті
відео
фотогалерея
Чжун Юань цигун
жіночі практики
йога
даосскі практики
чайна церемония
Фен шуй

клуб
Чжун Юань цигун

Золотий Дракон

На Сході дуже шанують драконів. Існує легенда про те, що глибокої давнині дракони були пращурами жителів Піднебесної і сучасні китайці є їх далекими нащадками. А самі дракони сьогодні живуть в інших світах, куди вони перемістилися, досягнувши необхідного для цього рівня розвитку, та своїм нащадкам вони заповіли все те, що встигли пізнати перед тим як залишити цей світ.

Клуб «Золотий Дракон» створений для того щоб навчати людей, що приходять до нас, давнього мистецтва оздоровлення, саморегуляції, гармонії і духовного розвитку, яке зараз називається Чжун Юань цигун. Ми практикуємо цілісний, комплексний підхід до розвитку і оздоровлення, спрямований на досягнення гармонії у всіх сферах життєдіяльності людини. Адже кожен прагне бути здоровим і щасливим!

Східна традиція розглядає людину як частину Всесвіту.

Макрокосмос — всесвіт що навколо нас. Але і всередині нас є наш внутрішній, наш маленький Всесвіт, ми називаємо його Мікрокосмос.

ШенДух, свідомість — вона безформна, не матеріальна, це те, без чого ми не можемо розвиватися, те, що контролює наші дії.

Формаматерія — наше фізичне тіло, те як ми повинні вести себе у зовнішньому світі, як регулювати положення тіла.

І життя полягає в тому, що ми повинні знайти баланс між нашим духом і нашим тілом, між матеріальною і не матеріальної складовими. Що може допомогти нам у цьому? Це практика цигун — одна з найбільш гармонійних систем не тільки оздоровлення, але і вдосконалення людини, що йде своїм корінням до вікової глибинної мудрості стародавньої китайської філософії.

Заняття цигун вимагають мінімальних зовнішніх умов і, в той же час, благотворно впливають на роботу всіх внутрішніх органів і систем організму. Але справа тут не тільки в оздоровчій, омолоджучий і гармонізуючий сутності цигуна.

Цигун допомагає нам об'єднати наш дух і наше тіло, зв'язати дух і матерію, шен і форму.

Ми не можемо існувати окремо від Всесвіту, який знаходититься навколо нас. Усе взаємопов'язано — наш внутрішній світ завжди залежить від зовнішнього світу, і зовнішній світ впливає на нас. Те, як зовнішнє середовище впливає на нас це і є два головних поняття — Дао і Де.

Дао — це головні, фундаційні засади Всесвіту навколо нас.

А Де — це рівень нашого розуміння цих фундацій, те, як ми можемо жити на цих засадах.

Дао і Де це основа основ Всесвіту навколо нас, нашого макрокосмосу, Дух і Тіло — це наш мікрокосмос. Ми повинні жити в балансі між нашим внутрішнім і зовнішнім світом. Тільки таким чином ми зможемо досягти здоров'я, правильної практики та мудрості. Жодна людина, жоден безсмертний не може не підкорятися Дао і Де, не перебувати в балансі з космосом, з оточуючим його середовищем. Бо не знання істини не заважає їй бути істиною.

Усвідомлюючи свою ЦІЛІСНІСТЬ, ми вчимося створювати цю цілісність навколо себе — в тому світі, що ми живемо. Чистота і енергія лідера створює навколо рівну, гармонійну атмосферу впевненості.

Наші інструктори є сертифікованими інструкторами міжнародної асоціації Чжун Юань, особистими учнями Майстра Сюї Мінтана, що регулярно підвищують свій рівень практики на рітрітах Майстра, в монастирі Шаолінь, інституті Кундавелл.

У клубі проводяться семінари з першого, другого і третього ступенів школи Чжун Юань цигун, семінари з Фен Шуй і спеціалізовані семінари з даоських жіночих практик, а також регулярні заняття з цигун, йоги, даоських практик «6 цілющих звуків» та «8 відрізів парчі». І, звичайно ж, чай — в клубі працює чайна школа.


подивитися розклад занять -›
Інститут Кундавелл

Якщо у вашому місті немає інструкторів цигун або ви зацікавлкні в ознайомленні з іншими школами та інструкторами — зв'яжіться з нам і ми обговоримо можливість проведення семінаруCopyright ©2008

Клуб «Золотий Дракон» — семінари и регулярні заняття Чжун Юань цигун.

Чжун Юань цигун — мистецтво оздоровлення, саморегуляции, гармонії и духовного развитку.

цигун, мистецтво цигун, Чжун Юань цигун, ЧЮ цигун, заняття цигун, метод оздоровлення в цигун, цигун для починаючих, медитація в цигун, школа цигун для здоров'я, практика цигун, цигун для жінок, йога, йога для жінок, феншуй, феншуй Школа форм


АУМ - украинский портал ресурсов духовного,
психического и физического развития человека ЭZО-Сеть - Портал новостей. Современная эзотерика, Развитие человека. Сотни ресурсов по теме Китайский список - информационный портал о Китае Союз образовательных сайтов ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного Большой Китай | Big China Ru